Týrání zvířat part 1.

28. října 2014 v 10:20
/Pes - největší přítel člověk/
Už dlouho mě tato věc trápí. Spousta lidí si neuvědomuje jaké hrůzy se na světě dějí. Zkuste si dát do google obrázků: Týraná zvířata. Vyjedou vám tam ti největší chudáci, ale jedno zvíře mezi nimi převažuje. Ano, je to pes. Pes je to nejdůvěřivější stvoření, jaké můžete mít. Pes by byl schopný za vás dát i život a je strašné, že tato zvířata musí trpět někde uvázaná k boudě bez jídla a pití v těch největších vedrech.
Určitě už jste slyšeli, že psí maso se někde bere jako lahůdka. Pamutuju si, jak jsem jednou v televizi viděla kamion plný čistokrevných psů, který jel na jatka. Mezitím, než přijeli vyšetřovatelé, spousta lidí jim tam nosila jídlo, bylo to přes 110 psů v jednom kamionu!Kolem 20 z nich už bylo udupaných, když je pouštěli do improvizované ohrádky. Dalších 7 zemřelo, na dehidrataci. Je to něco strašného a to je jen jeden z tisíce případů.
Já osobně bych těmhle lidem dala trest smrti, protože zabili tolik nevinných zvířat a je to fakt strašný, jak se v dnešní době lidé chovají ke svým mazlíčkům, neříkám, že všichni, ale tak čtvrtina ano a to je obrovské množství. Jsou spousty fotek s týranými králíky, psy, kočkami, opičkami, tygry, koňmi a spousty a spouty dalších zvířat.
Zuzka


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama