Život jaký je doopravdy

27. října 2014 v 11:19
/Každý má život někdy radostný a někdy by se nejraději zahrabal někam do sklepa/
Nedávno se mi stala docela nehezká nehoda. No, prostě abych nebyla moc vykecaná, měli jsme autonehodu a já jsem si to odnesla s jizvou skoro přes celé břicho a nehezkýma snama, protože jsme to nemuseli přežít.Už dlouho jsem si chtěla založit svůj blog, na kterém bych mohla zdělovat svoje pocity do světa a nikdo by mě za to netrestal, nebo neříkal, že to jsou jen pitomosti a že bych si to měla ještě pořádně rozmyslet... Tato nehoda mi dala to, že jsem si řekla, že bych si měla všechno zkusit a jít za svými sny, protože potom už se k tomu třeba nikdy nedostanu.
Každý má někdy dny, kdy se mu nikam nehce a nejradši by byl v posteli a četl si knížku... Já je mám často a teďka mám dosti času, takže knížky jsou u mě nejpodstatnější částí dne. Venku je po ránu ošklivě a odpoledne hezky. Není nad to, pročistit si hlavu a přemýšlet třeba nad tím, co mě čeká další den. Jeden čas jsem měla i dny, kdy jsem přemýšlela, jestli se následujícího dne vůbec dožiju... Měla jsem prostě náladu pod psa a ani mě nebavilo dělat cokoli jiného než bezmyšlenkovitě chodit po bytě.
Mlha života jsou podle mě dny, kdy se nám nic nehce dělat a zároveň se kvůli něčemu často trápíme a podle mě je nejlepší poradit se se svou nejlepší kamarádkou (či kamarádem), postěžovat si a pak se každému uleví, ale nesmíme zapomenout, že takovou oporu od nás musí očekávat i ten druhý, takže bychom měli dávat prostor i ostatním, ať se svěří a pak ať mají o něco lehčí hlavu a netrápí se.
Toto byl tedy první článek, na který jsem měla určené týdení téma a doufám, že se vám bude líbit :-)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama