Deníček

5. listopadu 2014 v 14:35
/Co se u nás děje?/
Pokud moje články čtete pravidelně, nebo jste četli můj článek "Deník", čekali jste v neděli update. Bohužel jsem neměla čas, ale ani tak se tento update konat nikdy nebude (možná někdy jo, ale zatím ne). A proč? Došlo mi, že dělat týdenní update a potom ještě měsíční je pitomost. Takže nechám měsíční a rubrika deníček teďka bude mít úplně jiný význam. Budu sem psát různé věci, co se u nás dějí, jak ve škole, tak doma, tak v mém mozku :-)
Ok, ve škole máme teďka pár hodin, které jsou místo vyučování a je to nacvičování na divadlo. Naše zmíněné divadlo je naprosto příšerné a upřímně se omlouvám, jestli tím raním pár spolužaček, které o mém blogu ví, ale fakt horší scénář jsme mít nemohli. No, abych se dostala zpět k věci. Faktem je, že máme nacvičování místo tělocviku, což je super, protože mě nikdo nehledá a já si v klidu můžu jít na oběd, jelikož necvičím, tudíž nehraji v divadlu (kdyby jste t nevěděli, máme ho na téma Hříšný tanec). Jenže je máme i místo češtiny a ti, co nehrají v divadlu, se UČÍ!!! A asi vám je jasné, že příští rok v tom divadle hraju, i kdybych neměla hlavu.
Doma se nic moc neděje, prostě pohodička. Na křoužcích se mám dobře, protože na houslích mi zatím ulevujou, ale i ta toho mám moc a fakt se nemůžu dočkat, až nastane "plnej režim".
Už dlouhou dobu jsem si řekla, že si začne znovu psát svůj deník, který jsem si rozepsala před rokem. Od května jsem si tam nepsala a hned jak jsem ho otevřela a přečetla si první větu se do mě nahrnul nával krásných vzpomínek. Je to něco úžasného, když si píšete deník a pak se do něj podíváte. Já v něm mám ještě speciální kapsičku do které jsem si založila pohled, který jsem rozmazala a pak ho neposlala a potom básničku kterou mi někdo napsal (jak romantické, ale toho kluka nenávidím a on už si mě nevšímá, takže nic :D).
Tak to k mému deníčku, jinak u toho včerejšího komentáře... Já vím, že to je trošku mimo obrázek :D a chodit do kostela je křesťanský zvyk :*
Zuzka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama