Líbí se vám?

10. listopadu 2014 v 15:45
/článek o současnosti/
Moje první blogerské krůčky můžete na tomto blogu vidět už necelý měsíc. Mě osobně blogování strašně moc baví, ale je pravda, že dávat sem nesmyslné články (což dělám) může případné čtenáře otrávit a oni se na můj blog už nepodívají. Blog je podle mě stránka, na které se člověk svěřuje, nebo píše své názory.
Na youtube je vidět, že 3/4 komentářů je chvále, ale 1/4 jsou narážky, rivalita a celkově ošklivé a urážející komentáře. Já vím, že každý si svůj komentář obhajuje tím, že má právo na svůj názor a já to respektuju, ale je mi líto těch youtuberů. Oni si dávají práci s tím, aby udělali nějaké video a vy je potom kritizujete, třeba za to, že nejou hubený. Já vím, já vím, asi si teďka říkáte, že tady melu žvásty, ale přeci jenom vezměte si, jak by se líbilo vám, kdyby to video bylo vaše. Když já jsem dostala svůj první kritizující komentář, hrozně moc jsem si to brala a nechápala jsem, proč to ten člověk nepochopil, ale pak mi došlo, že tyto komentáře se dělí na dvě skupiny. Ty co nám pomáhaí. Lidé, kteří nám je napíšou jen chtějí nějak pomoci, jak udělat třeba naše video lepší. Potom jsou tu ale ty ošklivé, kdy lidé berou ohled na to jak vypadáme.
Já jsem ráda, že na blogu jsou skoro jen ty dobré a doufám, že ty na kráse tu budou ubývat a ubývat. moje blogerské krůčky teďka budete sledovat neustále a já jen doufám, že se vám budou líbit a že je budete rádi číst.
Zuzka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 10. listopadu 2014 v 16:07 | Reagovat

Ono na youtube to tak prostě je. Blog je hrozně specifický v tom, že se tu málokdy ukáže nenávistný troll, jinak si komentují lidé buď "ze slušnosti" a nebo pokud spadají do tématického okruhu nebo se článek někde viditelněji vynoří. Maximálně si někdo tvrdohlavě stojí za názorem a reaguje prudce. Proto se tady žádné vyloženě urážky neobjevují. Na ostatních místech, kde má široká veřejnost možnost se vyjádřit, je ale názor k tématu v menšině, jinak samá urážka a člověk jenom zírá, proč se ti lidé chovají takhle. Je to zajímavý úkaz, ale je to tak.

2 Em Age Em Age | Web | 10. listopadu 2014 v 16:44 | Reagovat

Na YT je to spíš o spamech. Málokterý komentář se tam stahuje přímo k videu a k probírané věci ve videu. Většinou se jedná o očividnou snahu o top comment. Hlavně na zahraniční scéně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama