Moje denní kosmetika

28. listopadu 2014 v 11:00
/Není toho moc :-)/
Takže je tady další článek do rubriky beauty a tentokrát to je moje denní kosmetika :-) Až se naučím zacházet s taťkovím foťákem, dám vám sem moje letní nákupy (Hupss, trochu opožděně, když už je zima), ale i tak si myslím, že pokud se mi to podaří, tak vás o to neochudím :-)
Takže moc se nelíčím, kdo by to byl čekal, přeci jenom je mi dvanáct, takže to po mě ani nikdo nemlže chtít, ale je pravda, že život bez ničeho se v tomhle věku asi žádná holka nedokáže představit.

Takže jelikož mám řasy dlouhé od přírody, jak jsem už v nějakém článku řekla, používám kleštičky na řasy. Odkud je mám po mě nechtějte, protože mi je jednou koupila babička a netuším, kde je sehnala :-) Každopádně vypadají úplně jinak než na obrázku, protože nevím, kde je mám hledat, ale snad víte, jak vypadají normální :D

MISS SPORTY Hollywood lesk na rty 350
Další je lesk, který je od Miss sporty Hollywood. Byl to můj úplně první lesk, který jsem si koupila a tak u mě tyto lesky zatím přetrvali, ale teďka už jsem si řekla, že bych ho měla vyměnit, protože se na pusu dost lepí a po tom roce, co ho používám už mi to začíná vadit (to by mě zajímalo, jak stohnu spotřebovat ještě jeden nový od babičky :D)

Essence Eye Shadow Mono oční stíny 65 Skeye And Sand 2,5 g
Tyto stíny už nikde neseženete, protože jsem je náhodou koupila o prázdninách ve výprodeji. Jsou to stíny od essence 65 skeye and sand. Trošku se to třpití, ale jinak to jsou nenápadné stíny. Já je používám do školy jenom občas, protože přeci jenom, v tomto věku nosit oční stíny... :-)

Doliva Olivový deo sprej Středomořské osvěžení
POslední vě cje samozřejmě deodorant :-) Je to úžasný deodorant od Dolivy s vůní zeleného čaje. Já jsem si ho strašně moc oblíbila a fakt je to úžasná vůně a naštěstí ne výrazná, protože s tím jsem měla problémy u jiných deodorantů :D
Zuzka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama