Pomoc!

12. listopadu 2014 v 18:28
/Třídní schůzky/
Určitě to všichni znáte. Dnes pro mě nastal den D, den, který může změnit můj život... NE!!!
Dneska jsou třídní schůzky. Já nechápu, proč se všichni pořád tolik bojí, já jsem úplně v pohodě. Neříkám, že jsem nějak chytrá. Je pravda, že jsem lepší než minulý rok, ale pořád nic moc. Každopádně nevím, proč se všichni pořád stresují. Občas mě hrozně vadí přirovnání: "Rodiče mě zabijou". Pokud vaši rodiče po třídních schůzkách vezmou nůž a podříznou vás, fakt mi dejte vědět. Známky nejsou všechno, na světě jsou i horší věci. Nesmíte zapomenout na přirovnání "Co tě nezabije, to tě posílí". Vždy se dá cokoli vylepšit učením... Dneska nám to při fyzice poměrně hezky (a to je co říct) vysvětlil učitel. Je rozdíl mezi tím, když danou látku chápeme a dostaneme z ní trojku, nebo jí nechápeme a dostaneme dvojku (pokud jste to nepochopili, nic si z toho nedělejte). Já osobně mám na opisování písemek pech. Vždy neopisuji všechno, ale jen něco a je asi všem jasné, že púřesně tu jedinou věc, kterou vždy opíšu má ten dotyčný blbě. To mě aspoň donutí, příště se na to učit a neopisovat, protože se to pro mě opravdu nevyplatí.
Letos je na mích třídních schůzkách taťka, protože na ně mamka jít nemohla. On je dost háklivý na špatné známky z chemie, fyziky a matematiky (samozřejmě mu vadí všechny špatné známky, ale z těchto předmětů nejvíce), ale mám štěstí, protože fyziku mám dobrou, chemie ujde a když se pomine trojku z čtvrtletky tak i matiku :D (asi nepomine)... Podle mě je nejlepší, říci špatné známky rodičům dříve, než na to příjdou sami, protože potom se na vás budou zlobit jak za špatné známky, tak za to, že se to nedozvěděli od nich.

Tak jo můj taťka zrovna teďka přošel (18:19)... No, třídní schůzky dopadli poměrně dopře až na dějepis, ale to si určitě časem vylepším :-) Jinak se moc omlouvám, že jsem sem zase nedala článek a pokusím se to nějak dohnat :-)
Zuzka
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama