!Welcome Christmas!

21. listopadu 2014 v 17:15
/A je to tady!/
Asi spousta z vás by čekala, že na tento článek dojde aý začátkem prosince, ale už jsem plně nabyla dojmu, že Vánoce jsou tady. Jako každý rok mám už dárky koupené (kromě taťky, kdyby jste chtěli, napište do komentářů nějaký tip, protože fakt nevím...), ale hlavně potom, co jsem dneska šla domů kolem základky a slyšela jak děti zpívají vánoční koledy, myslím, že už je na to ten pravý čas. O tom, že už se dva měsíce prodávají vánoční Mikulášci asi mluvit nemusím, ale strašně moc se na nadcházející dny těším. Vždyť už zbývá jen měsíc do Štědrého dne (přesněji 33 dní!). Snad každý už propadlu davovému šílenství a správné žranici, o které jsem už mluvila v nějakém článku. Jediná věc, kterou jsem zatím jedla a dala by se za to považovat je perník, který mamka dneska přivezla z Pardubic :-) Hrozně noc se na Vánoce těším a doufám, že si je všichni užijeme...

Strašně moc chci poděkovat všm, co chodí na můj blog, ať už jednou, nebo pravidelně, moc mě to těší. Sice mi nefungujw toplist, ale neuvěřitelně pro mě bylo, když 11. listopad můj blog navštívilo 41 lidí. Mic všemo děkuju a doufám, že se vám moje články líbí.
Poslední dobou mě trošku štvě, že sem chodí lidi, které znám i v reálu. Spousta z nich mi už řekla něco, jako: "Máš hezký blog." nebo "tenhle článek byl dobrej..." Já chápu, že jste zvědaví a chcete se tedy kouknout na můj blog, ale vadí mi, že mi lezete takto do mého soukromí, vím, že s tímto má problém spousta blogerů, ale dost mě štve jedna spolužačka (paní E.) Která mi to říká pořád a píše mě sem i komentáře. Já chápu, že se jí to třeba líbí, ale mě to vadí a když jí řenu, ať sem nechodí, stejně nepřestane a pokud to čteš (vím, že to čteš) mám pro tebe malou zprávu: NEČTI MŮJ BLOG!!!
Poslední věc, kterou bych ještě chtěla dodat, že se moc omlouvám, ale zítra sem nedám žádný článek (pokud to nestihnu ráno), protože jedu se dvěma kamarádkama na Hunger games 3, máme to po obědě a vrátíme se pozdě večer, takže asi tak :-)
Zuzka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama