Duchové

12. prosince 2014 v 21:05
/Věříš na ně?/
Ano, přesně tak, rozhodla jsem se napsat téma v podstatě o takové pitomosti, ale co je na tom? Myslím si, že každého zajímá, co se mu stalo.. Každý by rád slyšel, co si o tom ten druhý myslí a když si řeknete že ne, tak ano :D
Můj vztah: No, asi čekáte, že sem napíšu nějakou historku, ale mě se žádná nestala, takže nic zajímavého to nebude. Každopádně vám mohu říct pár věcí a opravdu jsem si je nevymyslela, já nejsem typ co by vám lhal :-) No, takže na věci, které jsou mezi nebem a zemí věřím. Věřím, že existuje něco o čem nevíme, ale měldy se ma to určitě přijde. Taky věřím, že existuje mimo zemský život, ale žádné mimozemšťany tím nemyslím. Mám na mysli nějaké mikroorganismy. Ok, ale abych se dostala k tomu, o co jsem se s vámi chtěla podělit :-) Jako malá, ani si to moc nepamatuju, jsem viděla duchy. Nemyslím si, že to byla ve všem pravda, protože jsem byla taková ta ulhaná malá holka, ale i tak mě připadá dost zajímavý (fakt zvláštní takhle mluvit o sobě), že jsem tomu vůbec věřila :-) Třeba na tom bylo něco pravdy, protože mi to vydrželo skoro rok, pak jsem na to nějak zapomněla.
Historka: Takže aby tady byla nějaká ta historka, tak jsem se rozhodla, že sem napíšu něco co se stalo jedné průvodkyni. Jak jsem se k tomu dostala vám vysvětlovat nebudu, protože je to fakt neskutečně dlouhý příběh a navíc prakticky o ničem a vůbec bych se nedržela tématu, které jsem si zvolila :-)
Dotyčný se ptal, jestli někdy neviděla ducha jedné hraběnky, který tam měl být, protože se tam zabila. A ona jí odpověděla, že když bylo před sezónou, tak v nějakém pokoji (asi jsem zapomněla dodat, že to bylo na zámku) zdobila ovoce, či co. A už tam byla sama a protože se trochu bála, tak se tam zavřela. No a jak teda tam či co zdobila, tak se najednou otevřeli zavřené dveře a z nich vyšla hraběnka oblečená celá v černém, přešla přes pokoj a zase odešla do jiného. Když potom přišla ke dveřím, byli zamčené.
Tak to mi příjde velice zajímavé a doufám, že i vám to příjde zvláštní :-) Tak a aby jste měli taky nějaké to video, tak sem dám náhodně pár videí, které mi na youtube vyjedou :D
Zuzka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama