Vánoční Tag

17. prosince 2014 v 19:06 |  Projekty a Tagy

/další tag je na světě/
Jaký nejzajímavější dárek jsi kdy dostala a dala? No, nevím, co by se dalo považovat za zajímavý dárek. Myslím si, že jsem nic tak extra nedávala, vtipné dárky většinou dáváme se sestrou rodičům... Co je zajímavý dárek, tak je to rozhodně ten, který dostala moje teta (prostě žádný nemám :D) a to byla houska v plechovce. Já za svůj triumf považuju vánoční kravatu se sobama, která po stisknutí svítí a hraje koledy, kterou jsem dala taťkovi :-)
Máš adventní kalednář? Jsme asi jediná, která ho letos nemá. Vždycky jsem ho měla v podobě malovaného sněhuláka, na kterém byli zavěšené červené balíčky, ale letos ho bohužel nemám. Snad příští rok...
Jaký je tvůj oblíbený vánoční film? No, tak Grinch, protom určitě Sám doma 2 a potom tipicky to co je v televizi, třeba nějaké pohádky :-)
Jaký je tvůj tipický Vánoční den? Vstávám v deset, nebo v jedenáct. Potom si dám k snídani asi osm cukroví. Potom jdu ven hrát si se psem (jsme o Vánocích u babičky). Pak se dělá oběd. Následuje jezení obědu. Pak se kouká na televizy, potom pokecání u jídla cukroví a kafíčka a nakonec nějaký večerní film a pak spát :33
Co večeříš na Štědrý den? Tak na Štědrý večer jím klobásu, protože nemám ráda ryby a k tomu vločkovou plévku, jinak móji rodiče a sestra jedí kapra a bramborový sálat, potom teda rybí polévku, ale tu sestra taky nejí, takže se o tu bločkovou dělme spolu :-)
Oblíbené cukroví a vánoční jídlo? Moji oblíbené cukroví jsou čokoládové rohlíčky, na který má recept moje babička a a má ho od svojí kadeřnice :33
Tvoje vánoční vůně? Né moje, ale samozřejmě vůně stromu a smůly a svařáku a jabla se skořící...
Máte nějaké vánoční tradice? No, dříve jsme pouštěli lodičky a vykrajovali jablka, ale do dnes se nám dochovala jen šupina a penízek pod talířem.
Živý, nebo umělý vánoční stromeček? Samozřejmě živý!
Máš nějaký vánoční přání? No, tak jako asi každý si přeju mobil, protože mám sice dotykový, ale lepší by byl i ten s tlačítkama, protože Android?! Co to je?
Jak jsi se dozvěděla pravdu o Ježíškovi? No, že by mi to jako někdo řek, to se ještě nestalo, takže vlastně pořád na něj asi věřím :D Ne, nějak jsem na to postupně přišla. Já fakt nevím, protože mi to nikdo neřekl, ale nějak jsem na to prostě přišla. JSEM CHYTRÁ!!!
Jak trávíš Silvestra? Silvestra trávím vždy u tety, kde se pořádně nadlábneme, pak dáme rachejtle a pak je nový rok :-))
Kde obvykle trávíš Vánoce? My to střídáme, jeden rok doma a druhý rok u babičky :D
Zuzka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama