Červenec 2015

TAG jedno slovo

23. července 2015 v 18:43 Projekty a Tagy
Dlouho jsem nenapsala žádný TAG, takže to musím napravit. Tento tag jsem si připravovala už dlouho, protože se mi strašně moc líbí. Takže žádný okecávání (stejně ani moc nevím, co bych napsala) a rovnou si to přečtěte :D :D

Tvoje vlasy?
Dlouhé

Oblíbená věc?
Kniha

Sen z minulé noci?
Nevím :D

Oblíbené pití?
Svěží

Vysněné auto?
Růžové :D

Místnost, ve které se nacházíš?
Obývák

Tvůj strach?
Pavouci

Co bys chtěla být za 10 let?
Spisovatelka

S kým si strávila včerejší večer?
S (to tam snad být může ne :D) bratrancema

Co nejsi?
Génius :D

Posledí věc, co jsi dělala?
Pila

Co máš na sobě?
Oblečení

Tvoje oblíbená knížka?
Román

Poslední, co jsi jedla?
Polévka

Tvůj život?
Zajímavý

Tvoje nálada?
Kolísavá

Tvé léto?
Nezapomenutelné

Kdy ses naposledy smála?
Teď

Nejoblíbenější víkendová činost?
Čtení

Tvůj počítač?
Jaký?

Pivo?
Pšššt

Zima?
Sníh

Dovolená?
Výlety

Na tvé posteli?
Peřina

Láska?
Romantika

Prázdninový zápisník

22. července 2015 v 18:06
Tak je to tady. Jsou prázdniny, dva měsíce klidu a relaxace bez věčného školního utrpení. Tak jsem se rozhodla, že bych se mohla aspoň z části obejít bez médií, jenomže i tak to neustále nejde :D Navíc by mi bylo blbý vůbec na blog nepsat, takže jsem se opět na ten svět připojila :D Tyto prázdniny jsou pro mě tak nějak výjimečné. Snažím se užít si je co nejvíce to jde. Každý rok jedeme se sestrou na první měsíc k babičce a teďka to také není jinak :) ale babička tady má nově internet. Problém spočívá v tom, že na mobilu se mi to doopravdy nechce nijak psát :D Takže jste na třetí článek tohoto měsíce museli čekat až do teď. Taky chci ještě napsat, že nebudou celé prázdniny vycházet deníky, potože bych toí nezvládala.
Tento rok se chci hodně věnovat čtení, protože díky škole už přeci jenom moc nestíhám číst. Když jsme jeli k babičce, dostala jsem za vysvědčení (za strašný vysvědčení, s kterým vůbec nejsem spokojená) Hledání Aljašky. Potom, co jsem přečetla Papírová města jsem si řekla, že to budeš dobrá knížka. Navíc na Aljašku jsou dost dobré recenze a musím je všechny potvrdit. Navíc mě ještě více překvapila a za léto si ji plánuju přečíst ještě jednou.Taky jsem se rozhodla, že bych chtěla zkusit nějaký nový recepty. Takže jsem se pustila do různých dobrůtek a salátků. V srpnu se chci vrhnout na polívky. Můj poslední recept je něco jako krupicový pudink (já teďka nevím, jak se to jmenuje). Uznávám, že nejlepší recept na světě to není, ale chutnalo mi to. Dolu vám hodím fotku a jestli chcete, tak až přijedu domů, tak vám sem napíšu recept.
Jinak když jsou teďka takový vedra, tak je složité dostat se někam do civilizace a přežít :D Takže moje útěcha je knihovna na náměstí a zmrzlina. U nás u knihovny se prodávají knihy za jednu korunu, ale samozřejmě, že tam nikdy nenajdu nic, co bych si potom zase přečetla. Kdežto tady byly v dětském oddělení nějaké knihy od E. Blytonové a tak jsem si dvě (každou po pěti koruně) koupila.
Tak vám taky přeju, ať si ty prázdniny krásně užijete. Splňte všechno, co jste si slíbili a hlavně si odpočiňte od školy!

Prázdninový wishlist

1. července 2015 v 9:08
Takže, jak jsem slibovala, tak budu mít rubriku wishlist. Toto bude prázdninový wishlist a budu v něm mít i různá setkání, ne jen věci... A doufám, že se mi nejméně polovinu podaří splnit. Jinak ještě to doplním, protože mě zrovna moc věcí nenapadá :D

Piknik
2x Setkání s kamarádkama
Udělat něco se svýma vlasama
Stáhnout si letní písničky do mobilu
Přečíst nejméně deset knih
Opéct marshmallow
Přespat u bratranců
Vydržet 20 hodin vzhůru
Opalovat se
Zajít se vykoupat k jezeru
Strávit polovinu dne v knihovně
Být kompletně připravená na školu
Napsat aspoň 5 článku za prázdniny

Hřbitov ve Veliši

1. července 2015 v 8:47