Srpen 2017

Harry Potter Tag

18. srpna 2017 v 15:24

Již dlouho jsem chtěla napsat svůj Harry Potter Tag, protože samozřejmě jako většina z vás, je pro mě Harry Potter naprostá srdcovka. Sice jsem v něm úplně nevyrůstala, protože moje starší sestra nemá ráda nic, co se týče fantasy (ano, taky nedokážu pochopit, že je to má příbuzná), takže se u nás vždy v televizi přepínalo na něco jiného... Naštěstí mě ke světu kouzel přivedl můj bratranec, který mi doslova vnutil první díl, když jsme byli v knihovně a já se do tohoto světa hnedka zamilovala...

1. Jaká je tvá oblíbená kniha?
První otázka a už dost těžká... Nejraději mám nejspíše třetí díl - Vězně z Azkabanu. jelikož se zde objevuje má nejoblíbenější postava Sirius Black.

2. Oblíbený film?
Tak to už je doopravdy hodně těžké... Netuším, asi nemám vysloveně ten nej, nejvíce se rozhoduji mezi druhým dílem - Tajemnou komnatou a třetím (ze stejného důvodu, jak bylo řečeno výše).

3. Nejméně oblíbená kniha?
Tak taková prostě není, všechny mám hrozně ráda.

4. Nejméně oblíbený film?
Tak to zase nevím... Asi bych řekla Fénixův řád, protože tam umře Sirius, ale zároveň je to moc pěkné... (teda ne ta smrt, že...), takže asi zase bez odpovědi...

Nové knihy #5

15. srpna 2017 v 20:24 Nové knihy

Ahojky světe! Ač vám to může připadat neskutečné, tak ano, je to pravda... Zuzka je zpátky! Doufám, že tentokrát na už delší dobu... Bohužel mě na začátku jara postihla čtecí krize, která trvala až do začátku srpna. Jedná o můj zatím nejdelší boj s touto chorobou a musím říci, že byl krutý a neúprosný. Za tu dobu jsem si ale samozřejmě nepřestala knihy pořizovat, a jelikož by mi bylo líto je neukázat, rozhodla jsem se udělat takový velký bookhaul za dobu mé nepřítomnosti na blogu. Abych byla upřímná, netuším, jestli je toto správný počet. Takže mne prosím omluvte, jestli zde bude nějaká kniha přebývat, či zde nebude (což se ale stejně nedozvíte haha).