Unboxing

Unboxing #5

25. února 2017 v 15:41
Ahojky! Tak vás opět vítám u nového článku. Tentokrát se jedná o unboxing na knihu, kterou jsem si objednala v Baronetu při jejich lednových slevách (ano, vím, že už je to dávno, ale bohužel jsem neměla čas napsat tento článek). No a pokud se jedná o nějaké knižní slevy, nikdy neodolám... Takže tak :D Přejděme na knihu.


Jedná se o knihu Dívka z nočních můr, druhý díl ke knize Anna krví oděná, kterou jsem již přečetla a dlouho jsem někde druhý díl ve slevě hledala a jsem ráda, že se mi to podařilo.

Anotace: Zmizela, ale lovec duchů Cas Lowood se přes to nedokáže přenést.
Přátelé Casovi připomínají, že se Anna obětovala, aby on mohl žít - a ne aby chodil po světě napůl mrtvý. Cas ví, že mají pravdu, ale v jeho očích se žádná živá dívka, kterou může potkat, nevyrovná mrtvé dívce, do níž se zamiloval.
Vidí teď Annu všude - někdy v nočních můrách, a někdy dokonce za bílého dne. Něco s ní ale není v pořádku a nejsou to jenom sny. Někdo Annu mučí a pokaždé, když se mu zjeví, je trýzněna novým a ještě krutějším způsobem.
Cas netuší, co se s Annou stalo, když zmizela v pekle, ale ví, že si nezaslouží, co se jí tam děje. Anna mu nejednou zachránila život a je načase jí oplatit laskavost.

Unboxing #4

15. listopadu 2016 v 16:01
Musím říci, že kdybych se nerozhodla psát blog o knihách, asi bych nikdy svou peněženku nedonutila tak často plakat. Ale kašleme na peněženku a přejděme na knihy... Tentokrát jsem si koupila knihy z katalogu knižního klubu. Nejedná se sice o knihy, které bych si plánovala koupit, ale prostě jsem neodolala..


Objednala jsem si knihu Samotářka z Mill River od Darcie Chan, která mě hodně zaujala svou anotací a moc se na ni těším. Druhá kniha, kterou jsem si objednala je Útěk na druhý břeh od české autorky Jany Abrahámové, která mě rovněž učarovala svou anotací. Musím teda říct, že obálky se mi tolik nelíbí, ale doufám, že vnitřek knih mě nezklame.

Anotace "Samotářka z Mill River": River ve Vermontu je jedním z řady zapadlých městeček, ve kterých se zdánlivě nic neděje. Místní lidé žijí poklidným životem. Mezi nimi i vdova Mary McAllisterová, kterou však skoro nikdo nikdy neviděl. Zná ji snad jen místní blázen a zdravotní sestra… Její krásná vila, tyčící se na vršku nad městem, je polozapomenutým místem - o její obyvatelce místní mnoho neví a už po ní po těch dlouhých letech ani nepátrají. Teprve když se do města přistěhuje policista Kyle Hansen s dcerou Rowen, odhaluje se příběh tajemné ženy, pro niž se stali na celá desetiletí jediným spojením se světem pošta, postarší kněz se zvláštním zvykem krást lžičky a také okno v ložnici, které střeží život poklidného Mill River.

Anotace "Útěk na druhý břeh": Dostat se na samé dno, neznamená zůstat tam navždy. Jsou místa, kterým je lepší se vyhnout i za bílého dne. Přesto na druhém břehu řeky, kde nekontrolovatelně bují vegetace a pohybují se podivné lidské existence, najde útočiště mladá dívka Krista. Od skoku do chladné vody ji zachrání žena, která vypadá jako smrtka, ale v osudnou chvíli se stává strážným andělem. Přiměje zoufalou dívku žít dál? Pozná Krista osudovou lásku?

Unboxing #3

17. září 2016 v 13:13
Ano, je to neuvěřitelné, ale za tak krátkou dobu tu jsem opět s unboxingem. Jelikož na mém oblíbeném e-shopu megaknihy.cz byla zrovna sleva na jednu knihu, kterou jsem plánovala koupit jako vánoční dárek, tak jsem toho hned využila a objednala ji. No a jelikož bych to nebyla já, aniž bych nakupovala knihy a nekoupila si jednu pro sebe, tak jsem si musela objednat ještě jednu :) A jaká to je?


Jaká kniha se v balíčku ukrývá? Tušíte?


Pokud jste uhádli správně tak vám gratuluji. Objednala jsem si knihu Famfrpál v průběhu věků od Kennilwortha Whispe alias J. K. Rowling. Musím říci, že se na knihu hrozně moc těším a doufám, že na ni napíšu i recenzi (což díky začátku školního roku nemohu zaručit). Kniha je plná famfrpálových zajímavostí a musím říci, že jsem se zamilovala do její obálky :)

Unboxing #2

1. září 2016 v 14:33
Nedávno mi domů přišel záhadný knižní balíček (který není záhadný a zároveň mi přišel dávno :D) z e-shopu bux.cz, který nabízel do konce srpna velké knižní slevy a nebyla bych to já, kdybych si nepořídila nějaké ty knihy. Nazačátek bych chtěla říci, že to byla má první zkušenost s tímto e-shopem, tudíž jsem si tam nikdy předtím nic nekupovala a chtěla bych také zmínit, že jsem byla docela zklamaná. Knížky mi přišly mírně poškozené - měly natrhnuté obaly, byly špinavé a jako třešničku na dortu mi místo jedné knihy, která měla posloužit jako dárek, poslali úplně jinou knihu. Nejen, že mi tím tedy dost znechutili den, ale také mě tím okradli o peníze a dárek. Každopádně reklamace se už řeší, tak snad do konce roku ta kniha dorazí (nebo taky ne :/). Každopádně si nebudeme kazit den a přejděme na knihy :)


Jste zvědaví, já ano...


Jaké knihy se v balíčku asi ukrývají?


První kniha, kvůli které vlastně celý nákup vznikl je Dcera kostí a dýmu. Jedná se o první díl z trilogie, která u nás nebude dovydána (konkrétně nebude vydán třetí díl v češtině). Což je vždy škoda, protože knih není nikdy dost. V zahraničí je tato trilogie dost populární, tak doufám, že se mi bude líbit a kdyby se mi zalíbila moc, tak se třeba hecnu a přečtu si třetí díl v angličtině :)


Jak už jsem zmiňovala, první kniha patří do trilogie, tudíž v mém balíčku nesmí chybět ani druhý díl - Dny krve a hvězdného třpytu. Musím říci, že obě knihy mají strašně moc pěkné obálky a už se nemůžu dočkat, až je budu číst.


Další kniha, kterou jsem si objednala je Moře klidu. Na tuto knihu jsem přišla přes soutěž u mé oblíbené blogerky We Ronnie, a tak jsem si řekla, že když jsem soutěž nevyhrála, tak bych si mohla knihu koupit...


Předposlední kniha, kterou balíček ukrývá je první kniha ze stejnojmenné trilogie - Antibohyně. Jedná se o autorčinu druhou sérii a jsem na knihu hodně zvědavá. Zatím jsem od ní četla Annu krvní oděnou a kniha se mi líbila, tak doufám, že mě ani tato nezklame.


A poslední kniha, kterou balíček ukrývá je Šibeniční vrch, který jsem už stihla přečíst (protože psaní tohoto článku mi trvalo dohromady dva týdny...) a musím říci, že se mi hodně líbil, takže doufám, že se v brzké době můžete těšit na recenzi :)

To by byly teda všechny knihy, které jsem si pořídila na buxu. Doufám, že se vám líbí a pokud jste některou z nich četli, určitě mi to napište :)

Unboxing #1

3. května 2016 v 20:03
Dnes mi domů přišel malý balíček :-) Jedná se o knihu, kterou jsem dostala díky spolupráci s mým oblíbeným e-shopem, kde kupuji vždy knihy k Vánocům - megaknihy.cz. Strašně moc chci za to e-shopu poděkovat, protože je to má první spolupráce a vůbec by mě nenapadlo, že to výjde :-) ale vyšlo to a jsem z toho neskutečně nadšená :-) Ale přejděme ke knize...


Takto malinkatý balíček na mě doma čekal :-)


Jaká kniha se uvnitř asi ukrývá??


Pokud jste uhodli, tak gratuluji (ale zase tak těžké to nebylo :D). Jedná se o třetí a závěrečný díl z trilogie Škola dobra a zla - Škola dobra a zla Poslední navěky. Této knihy jsem se nemohla dočkat a pořád jsem čekala, kdy vyjde v češtině a už je to tady :-) Docela mě tedy překvapila ta tloušťka, ale naopak to je jenom dobře :-) Knihu si hned přečtu a v blízké době na ni můžete čekat recenzi. Jinak obálka je stále pěkná a nemůžu se jí nabažit :-)


Ke knížce jsem dostala ještě pěknou samolepku, slevové kupónky a nádhernou záložku :-)
 
 

Reklama